Bariery drogowe

Bariery drogowe – bariery instalowane w skrajni drogi stanowiące zabezpieczenie liniowe krawędzi drogi, oraz w pasie rozdziału przy ruchu jednokierunkowym. Stosuje się je w miejscach, gdzie przejechanie poza krawędź drogi lub przekroczenie pasa dzielącego poważnie zagraża bezpieczeństwu kierowcy i pasażerów pojazdu lub innych użytkowników drogi np. na nasypach oraz w miejscach, gdzie w bliskości jezdni znajdują się obiekty i przeszkody stale (podpory wiaduktów, słupy, budynki itp.). Poziom powstrzymywania przy różnych szerokościach pracujących to N2, H1, H2, H3, H4b.

Oferujemy wynajem i sprzedaż barier drogowych. Nasze bariery drogowe wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia im trwałość i wysoki poziom powstrzymywania. Nasza specjalność to realizacje kompleksowe barier drogowych. Realizujemy bariery drogowe w różnych opcjach: cienkowarstwowe, grubowarstwowe i punktowe. Każda bariera drogowa wykonywana przez naszą firmę posiada oznakowanie poziome. Nasze bariery drogowe montujemy szybko i profesjonalnie. Świadczymy również usługi naprawy i rozbiórki barier drogowych.

W naszej ofercie znajdziesz doskonałej jakości bariery drogowe. Nasze bariery drogowe służą usprawnianiu organizacji ruchu w trakcie remontów drogowych. Nasza firma jest niekwestionowanym liderem na rynku europejskim w dostawie tymczasowych barier. Bariery drogowe znajdujące się w naszej ofercie są przetestowane i zgodne ze wszystkimi normami. Nasze bariery drogowe spełniają najwyższe normy i można je stosować na wszystkich klasach dróg. Dodatkowo oferowane przez nas drogowe bariery tymczasowe są dostosowane do warunków technicznych i formalnych. Wszystkie nasze bariery drogowe są tworzone zgodnie z przyjętymi normami.

Producent barier drogowych

Nasze bariery drogowe to urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego o małym zakresie powstrzymywania. Bariery drogowe należą do urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego klasyfikowanych w domenie systemu w ograniczenia ruchu pojazdów. Posiadamy różnego rodzaju bariery drogowe, które można dopasować do planowanego remontu czy przebudowy drogi. Dostarczamy najlepszej jakości bariery drogowe. Gwarantujemy szybką realizację naszych zleceń oraz sprawny, profesjonalny montaż barier drogowych. Możesz wybrać u nas bariery drogowe lub mostowe. W naszej ofercie znajdziesz również bariery drogowe tymczasowe, rozbieralne i ochronne. Jesteśmy bezkonkurencyjni w kompleksowej realizacji barier drogowych.

W profesjonalny sposób zajmujemy się barierami drogowymi od lat. Zależy nam na tym, aby dostarczać naszym klientom tylko najlepsze rozwiązania techniczne. Posiadamy szerokie doświadczenie i bogatą wiedzę dotyczącą barier drogowych. Skrupulatnie pomagamy naszym klientom w wyborze odpowiednich barier drogowych. W naszej ofercie znajdziesz standardowe rozwiązania dotyczące barier drogowych, ale jesteśmy również otwarci na indywidualne i konkretne wymagania każdego klienta. Nasza firma zajmuje się dostawą i montażem stalowych barier drogowych. Ponadto kompleksowo zajmiemy się również naprawą i rozbiórką barier drogowych. Pracownicy naszej firmy posiadają niezbędne doświadczenie do wykonywania pracy przy barierach drogowych. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą w zakresie montażu barier drogowych. Na bieżąco śledzimy wszystkie przepisy dotyczące wytycznych montażu barier drogowych. Poza tym nasza firma wyposażona jest w specjalistyczny sprzęt, który gwarantuje sprawny montaż barier drogowych.

Bariery drogowe – sprzedaż i wynajem

W naszej ofercie każdy znajdzie odpowiednie bariery drogowe. Od lat zajmujemy się wynajmem i sprzedażą barier drogowych. Nasze bariery drogowe wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Dodatkowo nasze bariery drogowe są trwałe i charakteryzują się wysokim poziomem powstrzymywania. Warto skorzystać z naszej oferty barier drogowych. Sprawdź również informacje na temat barier tymczasowych.