Bariery tymczasowe

Bariery tymczasowe zwane też przestawnymi są konstrukcją stalowo-betonową możliwą do stosowania na potrzeby tymczasowej organizacji ruchu dla uniemożliwienia wtargnięcia pojazdu na przeciwny pas ruchu. Uzyskały parametry T3W2 i można je stosować na wszystkich klasach dróg.

Od ubiegłego roku nasza oferta poszerzyła się o bariery tymczasowe firmy Peter Berghaus Gmbh, której zostaliśmy przedstawicielem na Polskę. Firma ta jest liderem na rynku europejskim w dostawie barier tymczasowych z rodziny PROTEC. Te bariery tymczasowe są stosowane na potrzeby tymczasowej organizacji ruchu. Ponadto są to bariery tymczasowe, które spełniają wymogi T3W2 i można je stosować na wszystkich klasach dróg.

Oferta barier tymczasowych

Poszukujesz rzetelnej firmy, która wykonuje solidne bariery drogowe? Zastanawiasz się jakie warunki techniczne i formalne muszą spełniać bariery tymczasowe? Dodatkowo zależy Tobie na szybkim i profesjonalnym montażu lub naprawie barier tymczasowych? W takim razie idealnie trafiłeś! Nasza firma wykonuje solidne bariery tymczasowe zgodne z prawem i przepisami. Zajmujemy się wynajmem i sprzedażą barier tymczasowych od lat. Profesjonalnie pomagamy w zachowaniu bezpieczeństwa w trakcie każdej budowy lub przebudowy drogi. Wszystkie nasze bariery tymczasowe są stosowane po to, aby zabezpieczyć miejsca zagrożeń przy remontach.

Producent barier tymczasowych

Nasze bariery tymczasowe są bardzo wysokiej jakości. Zawsze gwarantujemy naszym klientom profesjonalny i szybki montaż barier tymczasowych. Jesteśmy liderem wykonującym tymczasowe bariery ochronne. Nasze bariery tymczasowe spełniają wszystkie normy i są klasyfikowane w domenie systemów ograniczenia ruchu pojazdów.

Firma Godar gwarantuje bardzo wysoki standard techniczny swoich barier tymczasowych. Bariery tymczasowe firmy Godar zapewniają zgodność z prawem co do możliwości zastosowania ich na polskich drogach. Nasze bariery tymczasowe są poddawane testom, dlatego zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. To bariery tymczasowe zgodne z EN 1317. Nasze bariery tymczasowe spełniają najwyższe wymagania i można je stosować na wszystkich klasach dróg.

Sprzedaż i wynajem barier tymczasowych

Bariery tymczasowe wykonywane są na zlecenie naszych klientów. Zapewniamy szybki i sprawny montaż barier tymczasowych. Zawsze wybieramy bariery tymczasowe odpowiednie do danej przebudowy dróg lub konkretnego miejsca. Bariery tymczasowe są stosowane na potrzeby tymczasowej organizacji ruchu drogowego. Ponadto bariery tymczasowe uniemożliwiają przejechanie pojazdów na przeciwległy pas ruchu. Od lat zapewniamy bezpieczeństwo dzięki wykonywanym przez nas barierom tymczasowym. Wiemy jak ważna jest jakość barier ochronnych. Każda wykonana przez nas bariera tymczasowa posiada specjalne oznakowanie poziome. Nasze bariery tymczasowe są wykonane ze stali i są dostępne w trzech opcjach. Możesz wybierać cienkowarstwowe, grubowarstwowe albo punktowe bariery tymczasowe. Wszystkie bariery tymczasowe są dostępne w naszej ofercie.

Na naszej stronie internetowej możesz zapoznać się ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi barier tymczasowych. Gwarantujemy szybki montaż i najlepszą jakość. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą barier tymczasowych.