GoDar - aktualnosci    Mam zaszczyt powitać Państwa na naszej stronie i zaprosić do współpracy i składania zapytań ofertowych!

    Posiadamy doświadczenie w montażu wszelkiego typu barier, w tym również realizacji zamówień nietypowych, takich jak: osłona murów oporowych przy wyjazdach z parkingów podziemnych, osłon ścian zewnętrznych i wewnętrznych hal, przy dokach rozładunkowych, itp.

    Dysponujemy wysoce specjalistycznym sprzętem marki GAYK, który pozwala nam na podjęcie się wykonania każdego zlecenia montażowego i demontażowego.

Zdobyte przez nas doświadczenie na rynku niemieckim w firmie Verkehrstechnik Gmbh przy specjalistycznych pracach montażowych oraz współpraca z polską firmą Saferoad oraz Polimex Mostostal gwarantują solidne, zgodne z obowiązującymi przepisami wykonanie montażu w/w barier.

    Na wszystkie materiały oferowane przez naszą firmę, posiadamy niezbędne atesty i deklaracje zgodności wymagane na polskim rynku.

Mimo krótkiej historii firmy, możemy już dzisiaj poszczycić się wykonaniem z pełnym sukcesem kilku zleceń na wysokospecjalistyczne prace - do wglądu w galerii zdjęć.

Zapraszam do współpracy!
  
Z poważaniem

Dariusz Purol